Ubytování v Jizerských horách

CHATA HARMONIE je jednou z tradičních chalup na Bedřichově. Po nedávné citlivé rekonstrukci bychom Vám rádi nabídli 24 míst vsedmi 2-4 lůžkových pokojích a jednom dvoupokojovém apartmánu. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, chladničku a rychlovarnou konvici. TV k zapůjčení bezplatně. Wifi připojení na internet v prostorách celého penzionu. Součástí apartmánu je kuchyňský kout s vařičem a ledničkou, šatna, prostorná koupelna s vanou a vlastní elektrické topení.

Stravování

V prostorné jídelně se podávají snídaně a večeře. V jídelně je hostům k dispozici také plně vybavená kuchyň pro přípravu vlastních pokrmů. V blízkém okolí (50-200m) se nacházejí 3 restaurace.

Volný čas

V penzionu se nachází společenská místnost s krbem (televize, satelit), nápojový bar, prostorná dětská herna, lyžárna a místnost pro úschovu kočárků a kol. V letních měsících je hostům k dispozici rozlehlá zahrada s terasou, dětský bazén, trampolína, houpačka, dětské hřiště, pískoviště, ohniště apod. Chata Harmonie je také ideálním místem pro pořádání různých firemních akcí, školení, prezentací, třídních srazů a dalších oslav.

Pro děti

Pro malé děti jsou k dispozici: dětské postýlky s peřinkami, nočníčky, záchodová prkénka, krmící židličky, dětské nádobí, hračky, pískoviště, hrací deka pro miminka Větší děti mohou využít prostornou hernu vybavenou hračkami a hrami pro každý věk, venkovní hřiště, trampolínu, houpačku, dětský bazén. Pro začínající lyžaře a snowboardisty zajistíme slevu 20% v lyžařské škole POMI – jedné z nejkvalitnějších lyžařských škol na Bedřichově – www.pomi.cz

Parkování

Parkování je zajištěno na pozemku v areálu penzionu bezplatně.